(43) 676 64 69
603 674 766
biuro@jaguar-przewozy.pl

Rozkład jazdy

Dla Państwa dyspozycji przedstawiamy aktualny rozkład jazdy na liniach regularnych - Dęby Wolskie --> Bełchatów ; Rusiec --> Bełchatów

KIERUNEK BEŁCHATÓW ↓

Przystanek S,D S S S,D S,D   S,D S S S,D
Dęby Wolskie   6:39 7:00         14:11 15:41 16:40
Kol. Dęby W.   6:40 7:03         14:10 15:39 16:39
Annolesie III   6:41 7:06         14:07 15:37 16:36
Annolesie II   6:43 7:09         14:06 15:35 16:35
Annolesie I   6:44 7:11         14:04 15:34 16:33
Mierzynów III   6:45 7:12         14:03 15:33 16:32
Mierzynów   6:46 7:13         14:02 15:31 16:31
Wola Wiązowa   6:48 7:15         13:59 15:29 16:29
Prądzew   6:52 7:21         13:56 15:27 16:26
Dąbr. Rusiecka I   6:54 7:23         13:54 15:25 16:24
Dąbr. Rusiecka IV   6:56 7:30         13:52 15:23 16:22
Dąbr. Rusiecka II   6:58 7:32         13:51 15:22 16:21
Rusiec I   7:01 7:38         13:48 15:19 16:18
Rusiec centrum 6:50 7:03 7:40 8:40 11:35   11:32 13:47 15:18 16:17
Krasowa II 6:53 7:06 7:43 8:43 11:38   11:29 13:44 15:15 16:14
Korablew II 6:56 7:09 7:46 8:46 11:41   11:26 13:41 15:12 16:11
Dzbanki 6:59 7:12 7:49 8:49 11:44   11:23 13:38 15:09 16:08
Kościuszki 7:01 7:14 7:50 8:50 11:45   11:22 13:37 15:08 16:07
Sz-ców ul.Mickiewicza 7:03 7:17 7:52 8:52 11:47   11:20 13:35 15:06 16:05
Sz-ców Pl. Św. Fl. 7:04 7:19 7:54 8:54 11:49   11:18 13:33 15:05 16:03
Podklucze 7:06 7:22 7:56 8:57 11:52   11:15 13:30 15:03 16:00
Osina 7:09 7:27 8:01 9:01 11:56   11:11 13:26 15:00 15:56
Teofilów 7:10 7:29 8:03 9:03 11:58   11:09 13:24 14:58 15:54
Kluki I - łącznica 7:13 7:32 8:07 9:06 12:01   11:06 13:21 14:55 15:51
Kluki III Osiedle 7:14 7:33 8:08 9:07 12:02   11:05 13:20 14:54 15:50
Podwódka II 7:15 7:34 8:10 9:09 12:04   11:03 13:18 14:52 15:48
Nowy Świat 7:20 7:39 8:15 9:15 12:10   10:57 13:12 14:47 15:42
B-tów Lipowa/Park 7:24 7:43 8:19 9:19 12:14   10:53 13:08 14:42 15:38
Lipowa Rondo 7:25 7:44 8:20 9:20 12:15   10:52 13:07 14:41 15:37
9 Maja 7:26   8:22 9:22 12:17   10:50 13:05 14:40 15:35
1 Maja 7:27   8:24 9:24 12:19   10:48 13:03 14:39 15:33
Kwiatowa 7:28   8:25 9:25 12:20   10:47 13:02 14:38 15:32
Piłsudskiego US 7:29   8:26 9:26 12:21   10:46 13:01 14:36 15:31
Czapliniecka 7:33 7:47 8:31 9:31 12:26   10:42 12:57 14:32 15:27
Szpital Krańcówka 7:35 7:49 8:33 9:33 12:28   10:40 12:55 14:30 15:25
KIERUNEK DĘBY WOLSKIE ↑

Oznaczenia kursów:
  • S - kursuje w dni nauki szkolnej
  • D - kursuje w dni robocze

Załączniki artykułu